Skup Aut

tel. 500 540 100     biuro@carskup.pl

Skup aut japońskich

Auta japońskie są coraz bardziej popularne w naszym kraju. Na polskich drogach pojawia się coraz więcej aut, a tym samym na rynku rośnie liczba nowych aut. Jeśli postanowiliście Państwo zakupić nowy samochód, a stary samochód sprzedać lub po prostu potrzebujecie pilnie sprzedać auto po atrakcyjnej cenie to serdecznie zapraszamy do naszego skupu, gdzie za auto japońskie otrzymacie Państwo o 10% więcej pieniędzy niż u konkurencji. Skoro jesteśmy przy temacie konkurencji to warto wiedzieć, że nie jest ona uczciwa. Zazwyczaj manipulują swoimi klientami mówiąc, że silnik japoński jest drogi w naprawie, części zamienne nie istnieją i to ma za zadanie obniżyć realną wartość pojazdu. Po co robić takie rzeczy? Nasz skup aut japońskich tak nie robi!

Zaufaj profesjonalistom!

Naszą firmę cechują przede wszystkim rzetelna obsługa, fachowa i uczciwa wycena. Zależy nam na zadowoleniu naszego klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasza firma utkwiła w pamięci sprzedającego jako firma uczciwa i kompetentna. Negocjacja przebiega w przyjacielskiej aurze i staramy się o dołożenie wszelkich starań, żeby negocjacja była korzystna dla obydwóch stron. Cena jaką możemy zaoferować zależy od wielu aspektów między innymi od stanu technicznego i wizualnego auta oraz dotychczasowego przebiegu pojazdu. Mamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, dlatego zawsze oferujemy korzystne ceny. Wiemy w jaki sposób przekonać klientów do siebie. Jeśli konkurencja daje Wam 10 000 złotych za Hondę, to u nas możecie liczyć nawet na 12 000 zł! Czy to wystarczy aby się do nas przekonać? Jeśli tak, to zachęcamy do kontaktu!
                                                                                                                                                                  

 

 

                                   

                                   Zadzwoń: 666 330 878  

 
                                   Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.